Jak jeszcze mogę Państwu pomóc?

Razem z Rodziną zacznę poznawać Waszego Drogiego Zmarłego Bliskiego

Podczas spotkania, porozmawiamy o Zmarłym, o tym, jaką osobą był, w jakie wartości wierzył, co lubił, czym się pasjonował. Chętnie obejrzę zdjęcia i posłucham Państwa najlepszych wspomnień. Mogę też porozmawiać z innymi członkami rodziny, przyjaciółmi,znajomymi.

Przygotowuję plan ceremonii

Wspólnie zastanowimy jak ma wyglądać ceremonia– wybierzemy muzykę, zaproponuję muzykę na żywo, przygotowanie zdjęcia Bliskiego lub pamiątek, które Bliskiego Państwu przypominają i podczas ceremonii jeszcze mocniej przywołają wspomnienia, podkreślą Jego osobowość, sprawią, że pożegnanie będzie wyjątkowo osobiste i wzruszające.

MOWA POGRZEBOWA

Napiszę mowę pogrzebową, która opowie nie tylko o tym, jak wyglądało życie Państwa Bliskiego, ale która będzie wspomnieniem. Od 6 do 24- to czas, w którym ją tworzę i Państwu przesyłam. Jego życia i która odniesie się przede wszystkim do tego jakim człowiekiem był. To Państwo opowiadając mi o szczegółach z życia Bliskiego, pomożecie mi stworzyć piękne o Nim wspomnienie. Każdy z nas jest inny i każdy z nas zasługuje na osobiste pożegnanie, dlatego też nie piszę dwóch takich samych laudacji, nie pracuję na zasadzie- kopiuj/wklej.

Gdy skończę, poproszę Państwa o akceptację jej treści, poprawki możemy wprowadzać wspólnie, zawsze też jestem otwarta na Państwa sugestie zmian.

MOJE ZAPLECZE TECHNICZNE I O CO JESZCZE ZADBAM

Zawsze robię rozeznanie na cmentarzu, sali pożegnań. Jeśli będzie taka potrzeba skontaktuję się z zakładem pogrzebowym, dopytam o baldachim, katafalk itphttps://pogrzebswiecki.com.pl/

Przygotuję profesjonalne nagłośnienie, które gwarantuje słyszalność na 180m. Mogę zorganizować świeczki, wokalistkę, gitarzystę i zapewniam muzykę. Zrobię wszystko by Państwu było lżej, byście mogli skoncentrować się na tym, co dla Państwa najistotniejsze.

TEN DZIEŃ

W tym trudnym dla Państwa czasie będę z Państwem, poprowadzę ceremonię w sposób, który sprawi, że na długo pozostanie ona w pamięci zgromadzonych na uroczystości przyjaciół i bliskich.